Preskočiť na navigáciu Preskočiť na obsah Preskočiť na pätičku

O nás

Sme rodinná firma, ktorá vznikla v roku 2021. Ako mladá a dynamická spoločnosť sa neustále rozvíjame, pričom dokážeme splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Na začiatku nášho podnikania sme vstúpili na trh iba ako slovenský výrobca hliníkových produktov. Špecializovali sme sa na výrobu krycích hliníkových plechov pre vonkajšie žalúzie, hliníkové ohýbané parapety a ďalšie hliníkové výrobky podľa špecifických požiadaviek.

O nás
O nás

Neustále sa snažíme prinášať nové produkty, aby sme dokázali splniť želanie každého zákazníka. Našu činnosť sme postupom času rozšírili a dnes dokážeme zabezpečiť našim zákazníkom kompletnú dodávku a profesionálnu montáž tieniacej techniky. Či už sú to vonkajšie hliníkové žalúzie, vnútorné žalúzie, screenové rolety, bioklimatické pergoly a mnohé iné.

Našim klientom poskytujeme pri realizáciách najlepšiu kvalitu produktov a služieb, ako aj odborné poradenstvo. Na našu flexibilitu, dostupnosť a hlavne odbornosť sa môžete spoľahnúť.

V Eltemaxe máme jasnú víziu do budúcna, a to priniesť nové, lepšie a inovatívnejšie produkty či služby na trh.

O nás

Nechajte sa
inšpirovať

Vybrať si správny typ alebo farbu žalúzií, roliet či pergole, vie byť náročné. Uvedomujeme si to, a preto sme pre vás pripravili galériu inšpirácií, ktorá pozostáva z našich dokončených prác.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria